Участь громадян в охороні громадського порядку


Шановні співгромадяни!

Звертаємось до Вас із проханням допомогти виявити проблеми участі громадськості в охороні громадського порядку та в діяльності громадських формувань, які сприяють правоохоронним органам у виконанні покладених на них завдань. Просимо також оцінити достатність законодавчого забезпечення їхньої діяльності.

Ваші коментарі дуже важливі та будуть враховані у подальшій роботі правоохоронних органів, органів державної влади та громадських формувань з охорони громадського порядку.

Опитування проводить Центр політико-правових реформ за участі Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN.

Опитування анонімне! Інформація, яку Ви повідомите про Вас і Вашу організацію, повністю конфіденційна. Ваші відповіді не будуть аналізуватися індивідуально – дані будуть використані в узагальненому вигляді.

Якщо у Вас є питання стосовно дослідження, Ви можете їх задати відповідальному виконавцю: кандидату соціологічних наук, доценту Сердюку Олексію Олександровичу, заступнику завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ. тел. +380503271771, e-mail: serdyuk.alexey@gmail.com

Опитування займе у Вас приблизно 15 хвилин. За потреби, Ви можете повернутися до відповідей з комп’ютера, планшета або смартфона, використовуючи посилання або QR-код (якщо Ви використовуєте один акаунт браузера та надали дозвіл на використання cookies).

Відповіді на усі запитання обов’язкові. Якщо Ви не маєте відповіді на окремі текстові запитання – напишіть «Не знаю».

Якщо Ви готові взяти участь у дослідженні – натисніть "Далі".

У цьому опитуванні 14 питань.