GENAHTO


Шкода алкоголю для оточуючих

Дорогі друзі!

Ми запрошуємо Вас взяти участь у ДОБРОВІЛЬНОМУ  АНОНІМНОМУ ОПИТУВАННІ, яке проводиться в рамках науково-дослідного проекту «Вивчити шкідливі наслідки алкоголізації проблемно питущих осіб, а також їх мікросоціального оточення, і розробити програми профілактики зазначених наслідків».

Даний проект виконується під егідою «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та є частиною міжнародного проекту «GENAHTO» (Gender, Alcohol, and Harms to Others - Гендер (стать), Алкоголь і Шкода для Інших), в якому бере участь понад тридцяти країн світу.

Мета проекту відображена в його назві.

Досягнення поставленої мети вимагає опитування людей з різним ставленням до алкоголю, а саме:

- людей, у яких внаслідок вживання алкоголю виникли власні проблеми зі здоров'ям («проблемно питущих»);

- людей, які самі не мають алкогольних проблем, але є членами сім'ї «проблемно питущих» (входять в їх мікросоціальне оточення); і наостанок

- людей, які не мають ні власних алкогольних проблем, ні родичів з такими проблемами (але які, тим не менш, можуть відчувати дискомфорт від вживання алкоголю іншими людьми: сусідами, товаришами по роботі або незнайомцями).

В анкеті, по якій проводиться це анонімне опитування, є розділи присвячені: особливостям побуту, сімейному стану, стилю і якості життя, стилю вживання алкоголю, а також стану здоров'я самого опитуємого; оцінці шкоди, яку завдає опитуємому зловживання алкоголем оточуючими; і, нарешті, ставлення опитуємого стосовно проблемно питущих осіб.

Заповнення анкети зазвичай займає 30-40 хвилин і для нас дуже важливо, щоб Ви відверто і повно відповіли на всі поставлені запитання.

Проте, ми запевняємо Вас, що навіть давши згоду на участь в даному дослідженні, Ви зможете перервати це опитування в будь-який момент.

Просимо взяти до відома, що реалізація даного проекту дозволить поліпшити стан здоров'я народу України і зробити нашу країну більш комфортною і безпечною для проживання.

З усіх питань, які, можливо, виникнуть у Вас у зв'язку з участю у даному дослідженні Ви можете звернутися до наукового керівника проекту професора Лінського Ігоря Володимировича по телефону:  +380577383387.

Електронний опитувальник повністю анонімний, щоб перервати заповнення і повернутися пізніше у Вашому браузері повинні бути дозволені cookies.

Ми сподіваємося на Ваше розуміння і співпрацю!

Якщо Ви готові пройти опитування натисніть "Продовжити".

Дякуємо Вам за допомогу!

З повагою,

Команда проекту.

У цьому опитуванні 134 питань.