Безпека та Довіра - Дніпро


Соціологічне опитування "Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів"

Шановні мешканці м. Дніпро та Дніпропетровської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні. Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Дніпро та Дніпропетровської області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Для заповнення анкети достатньо 10-15 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення та продовжити у вільний час - для цього натисніть "Продовжити пізніше" у правому верхньому куті екрана, а для повернення натисніть "Завантажити незавершене опитування" у тому ж місці. Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області. 

Це дослідження проводиться Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ (науковою лабораторією соціологічного моніторингу) спільно з Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області області за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу,  в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України  (2018-2019 р.р.)». Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до виконавців за адресою: nlsm.dduvs.in.ua

Якщо Ви готові взяти участь у дослідженні - натисніть "Далі".

У цьому опитуванні 31 питань.