You have completed 0% of this survey
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Безпека та Довіра

Соціологічне опитування "Безпека та Довіра"

Шановні друзі!

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Безпека та довіра». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районі Вашого мешкання.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Відповіді на запитання займуть у Вас 15-20 хвилин.

Опитування виключно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.

Це щорічне моніторингове дослідження проводиться з 2013 року Харківським національним університетом внутрішніх справ. Від початку війни дослідження поширено на територію інших областей. Дослідження проводиться спільно з Головним управлінням Національної поліції та обласною державною адміністрацією Вашої області за підтримки Соціологічної асоціації України та Консультативної місії Європейського Союзу.

Звіт за результатами дослідження за минулий рік можливо завантажити за посиланням https://doi.org/10.32631/sf2022

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до виконавців за адресою: [email protected]

Якщо Ви згодні взяти участь у дослідженні - натисніть "Далі".

There are 68 questions in this survey.