You have completed 0% of this survey
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Безпека та Довіра

Соціологічне опитування "Безпека та Довіра"

Шановні мешканці м. Харкова та Харківської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні. Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Відповіді на запитання займуть у Вас 15-20 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення анкети та продовжити її заповнювати у вільний час - для цього натисніть "Продовжити пізніше" у правому верхньому куті екрана, а для повернення натисніть "Завантажити незавершене опитування" у тому ж місці. Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.  

Оскільки щороку у опитуванні бере участь значно більше жінок, ніж чоловіків, окремо просимо долучитись до опитування осіб чоловічої статі.

Це щорічне моніторингове дослідження проводиться з 2013 року Харківським національним університетом внутрішніх справ спільно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки Соціологічної асоціації України, Консультативної місії Європейського Союзу та Харківської обласної державної адміністрації в рамках регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області.

Звіт за результатами дослідження за минулий рік можливо завантажити за посиланням https://doi.org/10.32631/sf2021

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до виконавців за адресою: ndl@univd.edu.ua

Якщо Ви готові взяти участь у дослідженні - натисніть "Далі".

There are 47 questions in this survey.